logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 37561193 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Nové rychlovarné konvice s jedinečným designem

Nové rychlovarné konvice s jedinečným designem

 

Česká značka elektrospotřebičů Concept přináší na náš trh další novinku. Jde o nové rychlovarné konvice, které mají díky stylové kombinaci keramiky a dřeva působivý design a používat je navíc lze i jako klasické konvičky k servírování čaje přímo na stůl. Nové rychlovarné konvice nabízejí tři barvené varianty – bílou RK0060, kávovou RK0061 a antracitiovou RK0062. Jejich objem je 1 litr a vyrobeny jsou z kvalitní keramiky, která skvěle izoluje teplo, takže voda i nápoje v nich vydrží dlouho teplé.

 

 

„Design našich nových rychlovarných konvic je skutečně povedený a díky barevným variantám dobře zapadnou do mnoha stylů bydlení. Bílá skvěle pasuje ke skandinávskému, antracitová se hodí do industriálního a jistě osloví i milovníky syrových interiérů, které kombinují dřevo a beton. Kávovou variantu si zase umím snadno představit ve venkovské rustikální kuchyni,“ řekla Ing. Kamila Trávníčková, obchodní ředitelka české značky elektrospotřebičů Concept pro malé domácí elektrospotřebiče.

 

 

 

Nové modely rychlovarných konvic mají odnímatelné keramické víčko se zajištěním proti vypadnutí, takže se velmi dobře plní vodou a snadno udržují. Praktický otočný podstavec, s úložným prostorem pro kabel, na který je možné konvice umístit z jakéhokoliv úhlu a skryté topné těleso eliminující usazování nečistot z vodního kamene. Konvice jsou vybaveny trojnásobným bezpečnostním systémem a automaticky se nevypnou po dosažení bodu varu, sejmutí z podstavce, nebo pokud v nich není tekutina. 

 

 

 

Všechny modely budou dostupné v dubnu 2020.

 

 

 

Více na www.my-concept.cz

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby