logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36509616 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Ministativ nemusí být pouhou hračkou na stůl

Ministativ nemusí být pouhou hračkou na stůl

 

Leofoto svým zákazníků přináší skvěle promyšlený soubor ministativů. Ministativ je stativ, jehož hmotnost by měla být ideálně pod 1 kg, měl by být skladný s velikostí ve složeném stavu do 40 cm a samozřejmě by měl také plnit svou funkci – stabilizace fotosestavy, případně videosestavy.

 

Typický ministativ z dílny Leofoto splňuje tyto vlastnosti. Všechny se vyznačují skvělým dizajnem, kompaktností, skladností, karbonovou konstrukcí nohou a hlavně vysokým výkonem ve své kategorii. Všechny ministativy Leofoto dovolují svému uživateli focení z perspektivy od země, jsou konstruovány z 10-ti vrstvého karbonu a jsou dodávány včetně nerezových hrotů. Mohou být dále dovybaveny středovým sloupkem. Některé modely jsou kromě rovné platformy opatřeny miskou pro půlkulu videohlavy. Díky své extrémní nosnosti (u vybraných modelů až 45 kg) jsou těmi nejvýkonnějšími ministativy na trhu.

 

 

Neváhejte se svého oblíbeného prodejce zeptat na ministativy Leofoto. 

 

 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22