logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 40995770 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Dřezy a baterie

Dřezy a baterie

 

Dřezy a baterie: novinky v sortimentu značky Conceptu

Česká značka elektrospotřebičů Concept rozšířila svůj sortiment o zcela novou větev. Jsou jí granitové kuchyňské dřezy a dřezové baterie v atraktivním moderním vzhledu. Novinky jsou k dostání v několika barvách i designových provedeních a zakoupit je lze buď samostatně, nebo jako dokonale sladěné sety dřezu a dřezové baterie.

 

 

 

„Díky této novince můžeme našim zákazníkům konečně nabídnout opravdu ucelené řešení kuchyní. Dali jsme si záležet, aby dřezy i baterie byli skvěle kombinovatelné a to nejen mezi sebou, ale také se všemi designovými liniemi našich elektrospotřebičů. Všechny nové dřezy a baterie spojuje čistý střídmý design a v kuchyni tak působí velmi elegantně a nadčasově,“ řekl Vít Řehák, ředitel české značky elektrospotřebičů Concept pro velké domácí elektrospotřebiče.

 

 

 

Značka Concept nabízí nové dřezy ve dvou designových řadách – CUBIS a NOBLES, čtyřech barevných variantách – černá, tmavě šedá, béžová a bílá a s odkapovým místem nebo bez něj.  Pochlubit se mohou nejen přitažlivým moderním vzhledem, ale i praktickým oboustranným zpracováním a chytře vymyšlenou tlačítkovou výpustí PUSH-IN Button, kdy k uzavření i otevření výpusti stačí stisknout tlačítko umístěné na odkapové ploše. Všechny nové dřezy jsou vyrobeny z granitu, přírodního stálobarevného a pevného materiálu, který obsahuje 80 % drcené žulové a křemičité směsi a 20 % pryskyřicového pojiva s barvivem. Má hladký, snadno udržovatelný povrch odolný proti mechanickému i chemickému poškození, vysokým teplotám (krátkodobě až 280 ?C), UV záření a vzniku skvrn.

 

 

Pro granit jsme se rozhodli především proto, že je to velmi kvalitní materiál, který vydrží roky a skvěle se udržuje. Silné a pevné stěny, které je možné z něj vyrobit, navíc nepřenáší vibrace a dřezy tak nerezonují. Na kvalitu jsme ostatně vsadili i u baterií. Ty jsou osazeny keramickou kartuší, která se minimálně opotřebovává a má tak daleko delší životnost než levné plastové typy,“ vysvětlil Vít Řehák, ředitel české značky elektrospotřebičů Concept pro velké domácí elektrospotřebiče

 

 

Nové dřezové pákové baterie jsou k dostání ve třech univerzálních designových typech a čtyřech barevných variacích – chrom a granitový povrch v černé, bílé a béžové barvě s lesklými chromovými detaily. Všechny baterie jsou otočné o 360°, takže je lze umístit z jakékoli strany dřezu a jsou opatřeny úsporným perlátorem, který omezuje průtok a spotřebu vody.

 

 

 

Ceny granitových dřezů se podle modelu a velikosti pohybují v rozmezí od 3.990 do 4.690 korun, u baterií je to od 2.990 do 3.790 korun.

 

 

 

Více na www.my-concept.cz

 

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby