logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 42105310 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Nový planetární robot umí zázraky

Nový planetární robot umí zázrakyNový planetární robot umí zázraky

 

Česká značka elektrospotřebičů Concept přišla na trh s další novinkou, planetárním multifunkčním robotem RM7000 ELEMENT. Jeho hlavní předností je kvalitní kovové tělo i všechny vnitřní převody, takže se stane letitým kuchyňským pomocníkem. Má planetární systém míchání, kdy se metla při míchání otáčí jak kolem své osy, tak kolem obvodu mísy. Chytře tvarované metly navíc zajistí dokonalé promíchání surovin bez jejich ulpívání na stěnách nádoby. Vše je lépe promícháno, těsto je přesně takové, jaké má být a navíc v minimálním čase. Novinka má ale i mixér, mlýnek na maso, struhadlový nástavec nebo tvořítko na cukroví.

 

 

 

 

Nový planetární robot RM7000 ELEMENT má moderní provedení v grafitově šedém designu. Je to multifunkční pomocník, který umí hnětat, šlehat, mísit, mixovat a strouhat. Díky chytrému příslušenství a nástavcům si ale poradí i s výrobou cukroví, umele maso na sekanou nebo burgery a pomůže s plněním párků nebo klobás.

 

 

Funkce Smart Stop Position zajistí, že robot pokaždé zastaví v optimální pozici pro vyndání metly či hnětacího háku. Disponuje výkonným mixérem, v jehož kvalitní skleněné nádobě o objemu 1,5 litru lze mixovat horké i studené. Během chvíle tak připravíte lahodné krémové polévky, omáčky, pyré, koktejly nebo třeba smoothie.

 

 

Struhadlový nástavec nabízí možnost jemného i hrubého strouhání a také krájení jemných plátků. Výměnný nástavec na mletí masa má 3 různě velké otvory, takže umožňuje namlít maso přesně, jak je třeba. Husté sítko se hodí pro přípravu směsi na paštiky, střední sítko na sekanou nebo karbanátky. Sítko s největšími otvory je ideální třeba k přípravě směsi na klobásy, které pak jednoduše vyrobíte pomocí speciálního nástavce na plnění párků a klobás. Praktické je také tvořítko na cukroví se 4 různými otvory, díky kterému dosáhnete dokonalých výsledků za zlomek času.

 

 

 

K dispozici je 5 rychlostí provozu včetně programu PULSE, kdy dojde k okamžitému zvýšení rychlosti. Nechybí ani bezpečnostní pojistka, která zamezí spuštění přístroje, pokud není správně sestaven.

 

 

 

Součástí balení je i praktická minikuchařka s recepty a další inspiraci pak najdete také v aplikaci Concept Vaření, která je ke stažení zdarma.

 

 

Cena nového planetárního robotu RM7000 ELEMENT je 7.999 korun.

 

 

 

Více na www.my-concept.cz

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby