logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 43397112 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Vyzrajte na zimu v bytě

Vyzrajte na zimu v bytěVyzrajte na zimu v bytěVyzrajte na zimu v bytěVyzrajte na zimu v bytěVyzrajte na zimu v bytě

 

I když to venku ještě zdaleka tak nevypadá, blíží se nejstudenější období v roce. Připlíží se chladné večery a pak i dny, do kterých by psa nevyhnal. A kde jinde se lépe ohřát než v příjemně vytopeném útulném bytě. Jak ho ale vyhřát rychle a spolehlivě? V tom vám pomůžou osvědčené produkty české značky Concept. 

 

 

 

 

Keramické nástěnné topidlo QH4000 a QH4001

 

 

Díky krásnému designovému provedení v bílé nebo černé barvě a skleněnému čelnímu panelu to bude láska na první pohled. A co teprve, až vyzkoušíte jeho „ohřevné dovednosti“. Vybaveno je praktickým týdenním a úsporným 24hodinovým časovačem s nastavitelnou teplotou i dobou provozu. Nabízí 2 stupně výkonu pro volbu teplého nebo horkého vzduchu, funkci ventilátoru a nastavitelnou oscilaci. Má i moderní LED displej s ukazatelem teploty a dálkové ovládání. Velmi užitečná je i funkce „otevřeného okna“, kdy se přístroj sám vypne v okamžiku náhlého snížení teploty a tím šetří energii. Oba modely keramického nástěnného topidla se hodí k vytápění místností do 20 m2 a umístit je lze i v koupelně.

Cena: 1.899 korun – QH4000 bílá barva, QH4001 černá barva.

 

 

 

Sloupový teplovzdušný ventilátor VT8100

 

 

Dotykové ovládání, LED displej, kvalitní PTC topné články a atraktivní černobílé provedení. To jsou jen některé výhody nového sloupového ventilátoru VT8100. Když se k nim přidají ještě 3 stupně nastavení výkonu (nízké, střední a vysoké vytápění), nastavení teploty od 5 do 35 °C a ECO režim, během kterého si ventilátor automaticky nastaví nejvhodnější stupeň výkonu tak, aby v místnosti udržoval požadovanou teplotu, tak je na světě nový miláček domácnosti. Ventilátor nabízí i 2 rychlosti proudění vzduchu, 24 hodinový časovač, oscilaci, odnímatelný prachový filtr, dálkové ovládání a funkci automatického vypnutí při náhodném převržení. Používat ho můžete po celý rok, protože zatímco v zimě zahřeje, v létě ochladí osvěžujícím vánkem.

Cena: 3.499 korun

 

 

 

 

 

Olejový radiátor RO3311, RO3309 a RO3307

 

 

Olejové radiátory jsou stálicí a pro studené dny jsou jako dělané. Rychle a rovnoměrně se zahřívají a díky teplu naakumulovanému v nahřátém oleji sálají teplo i po svém vypnutí. A co si od topného tělesa přát víc. Všechny 3 nové modely značky Concept mají elegantní minimalistický design, 3 stupně nastavení výkonu - nízký, střední nebo vysoký, termostat a zcela tichý provoz, takže je lze bez problému využívat i v ložnici. Vybaveny jsou i pojistkou proti přehřátí, funkcí proti zamrznutí a automatickým vypnutím při náhodném převržení. Olejový radiátor lze pořídit s 11 články – RO3311, s 9 články – RO3309 a také s články 7 – RO3307.

Cena: 1.799 korun - RO3211, 1.599 korun – RO3307 a 1.399 korun – RO3307

 

 

 

 

Více na www.my-concept.cz

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby