logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 48688169 | 2021
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Trendy designovky, to jsou novinky od Conceptu

   Trendy designovky, to jsou novinky od Conceptu   Trendy designovky, to jsou novinky od Conceptu   Trendy designovky, to jsou novinky od Conceptu

 

Česká značka elektrospotřebičů Concept přišla na trh s novými produkty a tentokrát si na jejich vzhledu dala opravdu záležet. Retro a skandinávský styl nabízejí dva nové modely rychlovarných konvic nazvané RK3330-4 a RK3310-1. Po novém lisu na citrusy CE3530-1 zase určitě sáhne každý milovník neotřelého designu. Novinky mají samozřejmě ale také celou řadu vychytávek, takže jsou nejen krásné, ale i praktické.

 

 

Retro nerezová rychlovarná konvice RK3330- 3334

 

 

Okouzlující novinka je k dostání hned v 5 barevných variantách – bílá, krémová, červená, tmavý nerez a černá. Má objem 1,7 litru a spojuje retro design s kvalitním moderním zpracováním. Vyrobena je z ušlechtilé nerezové oceli s matnou povrchovou úpravou, má velký plnicí otvor, integrovaný filtr proti vodním usazeninám, vodoznak pod držadlem, skryté topné těleso a světelnou indikaci provozu. Konvice má také trojnásobné bezpečnostní jištění a středový konektor nejvyšší kvality britské značky STRIX, který je otočný o 360°. Cena nové konvice je 1.299 korun (bílá RK3330, krémová RK3331, červená RK3332, tmavý nerez RK3333, černá RK3334).

 

 

Nordic rychlovarná konvice RK3310-3311

 

 

I tenhle nováček v střídmém skandinávském designu s prvky dřeva je vyroben z ušlechtilé oceli s matnou povrchovou úpravou. K dostání je ve dvou barvách – krémová a černá, má objem 1,7 litru, odnímatelné víko s integrovaným filtrem proti usazeninám, velký plnící otvor, světelnou indikaci provozu, vodoznak pod držadlem, skryté topné těleso i o 360° otočný podstavec. O bezpečnost při provozu se stará nejen kvalitní konektor značky STRIX, ale i trojité bezpečnostní jištění. Cena novinky je 1.399 korun (krémová RK3310, černá RK3311).

 

 

 

 

Lis na citrusy CE3530-3531

 

 

Opravdu stylový kousek v bílé a černé barvě je vybaven dvěma různě velkými lisovacími kužely, takže si poradí se všemi druhy citrusů. Jeho sklopné rameno vymačká z každého plodu i ty poslední kapky šťávy a díky protiodkapovému uzávěru ANTI-DRIP lze jednoduše zamezit odtoku šťávy během lisování. Lis má nerezové sítko pro oddělení pecek a dužiny, protiskluzové nožičky a odnímatelné části je možné mýt v myčce. Cena nového designového lisu je 999 korun (bílé CE3530, černá CE3531).

 

 

 

 

Více na www.my-concept.cz

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality C ontrol System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby