logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36482428 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Tipy nejen na vánoční dárky

Tipy nejen na vánoční dárky

 

Prožijte letošní Vánoce opravdu v klidu... Když si doma uděláte pohodu, budete se radovat z volných dní, světýlek na stromečku a při troše štěstí i ze sněhu, budete se cítit fajn. Dejte si dobrou večeři, zapomeňte na deset druhů cukroví a pod stromeček nadělte každému pěkný dárek. A že je lze vybrat už teď snadno, bez front a ještě k tomu z domova? Nevěříte? Inspiraci přináší firma Quelle - www.quelle.cz.

Pro nejmenší

Vánoce mají dělat radost především dětem, zkuste se při výběru zamyslet, co je opravdu potěší. Jestli v létě vyžadují každý den přespání ve stanu na zahradě, buďte si jisti, že stan na hraní bude nejpopulárnějším dárkem ze všech!

Stan WORLDS APART, 1 199 Kč, Quelle.

Je zvláštní, že ač se v pubertě nebo dospělosti málokdo vyloženě hrne do domácích prací, mezi dětmi najdeme celé šiky uklízeček, popelářů či kuchařek a kuchařů. Dokud vaše děti tato mánie na domácí práce ještě drží, nadělte jim kuchyňku na hraní - tato má dokonce funkční vodovodní kohoutek, nerezové spotřebiče a veškeré doplňky, které má správná kuchyně mít.

Profesionální kuchyňka TEFAL SMOBY, 3 999 Kč, Quelle.

Počítače, vyspělá technika, to vše je sice fajn, ale autíčko na dálkové ovládání ještě nějakou řádku let zůstane nepostradatelnou klasikou. Dopřejte ho i vašim dětem!

RC Turbo Monster DICKIE, 549 Kč, Quelle.

Pro puberťáky

Pokud si lámete hlavu nad tím, co pořídit dceři, když máte naprosto odlišný vkus, kupte jí praktickou mikinu s kapucí. Velká hvězda uprostřed působí mladě a nevázaně, velké knoflíky na zajímavém zapínaní zaujmou na první pohled.

Mikina Y.O.U., od 499 Kč, Quelle.

Pyžamo k Vánocům? Určitě si hned představíte ty rozmrzelé obličeje. Proč ne? Pokud zvolíte veselý motiv, uvidíte, že to nebude domácí tragédie. Naopak - přivoláte s ním ty nejkrásnější sny.

Souprava se šortkami Hello Kitty,
od 699 Kč, Quelle.

Tričkem s dlouhými rukávy v olivové barvě uděláte radost klukům v každém věku!

Triko, od 149 Kč, Quelle.

Pro kamarádku

Náhrdelník v moderní lila barvě udělá radost každé ženě,
Ježíškem může být kamarádka i kamarád!

Náhrdelník, 249 Kč, Quelle.

Splňte své kamarádce čokoládový sen - při sladkém namáčení se kulinářským fantaziím meze nekladou. Lze využít i jako sýrovou fontánu.

Fontána na čokoládu, 1 199 Kč, Quelle.

Pro kamaráda

Neustále si stěžuje, že by měl sportovat, ale nestíhá to. Nechce se mu tahat do práce velkou tašku s oblečením a botami. Plno výmluv, akce žádná! Kupte mu sportovní tašku, do které lze vložit úplně vše, co potřebuje, až si půjde po práci zaplavat nebo zacvičit do posilovny.

Taška ADIDAS, 899 Kč, Quelle.

Pro manželku/přítelkyni

Chcete jí koupit nějaký větší dárek, překvapení, ale nevíte si rady. Máte strach kupovat oblečení, co když neodhadnete velikost. Záruku úspěchu představuje kabelka! Tady pozor jen na barvu a styl, jaký žena má - pokud nosí jen mini kabelky, rozhodně nekupujte kabelku, do které se vejde i nákup a naopak.

Tato kabelka je v moderní olivové barvě, hodí se ke všemu. Je z kvalitní kůže, pochvale se určitě nevyhnete!

Kabelka, 1 799 Kč, Quelle.

Pro manžele/přítele

Je ten váš tak trochu „nostalgik"? Má doma spoustu desek - ať už svých z mládí, nebo hitovek po rodičích?
V tom případě je ideálním dárkem gramofon! Gramofony jdou totiž zpátky do módy, nejenže jsou stylovým doplňkem, ale hlavně přinesou do vašeho bytu příjemnou retro atmosféru doby, která byla přece jen v lecčem klidnější. A kdy jindy mít klid a pohodu, než o Vánocích?

Gramofon UNIVERSUM, 1 699 Kč, Quelle.

Pro babičku a pro dědu

Infračervená lampa je osvědčeným bojovníkem proti bolestem. Příjemně zahřeje a tím ulevuje nejen od zmíněných bolestí, ale třeba i od nachlazení. Uvidíte, že si ji občas nakonec sami zajdete od babičky půjčit!

Infračervená lampa, 999 Kč, Quelle.

Představa, jak chodíte po bytě s ohřívacím pásem kolem zad, je možná teď vtipná, za pár let už se jí ale možná smát nebudete. A vaše rodiče nebo prarodiče asi tento smích přešel dávno a rádi si záda večer u televize nahřejí. Určitě se neurazí, když pod stromečkem najdou pás z čisté vlny!

Ohřívací pás, 379 Kč, Quelle.

Press Kit
http://www.pressweb.cz/conpro

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22