logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36482106 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Dílny tvořivosti přináší výrobek měsíce února

Dílny tvořivosti přináší výrobek měsíce únoraDílny tvořivosti přináší výrobek měsíce února

 

Výrobkem měsíce února se stává ozdobný magnet. Tento ojedinělý produkt můžete zakoupit s 25% slevou za pouhých 30,- Kč.

Občanské sdružení Dílny tvořivosti vám každý měsíc představí jeden ze svých skvělých výtvorů za akční cenu platnou vždy jen v konkrétním měsíci. Aktuální produkt s fotografií a cenou naleznete na našich webových stránkách v sekci aktuality. Veškeré předměty pochází ze sociálně terapeutické dílny, kde probíhá sociální a pracovní rehabilitace lidí s postižením.

Vybraný výrobek si můžete zakoupit v Dílnách tvořivosti (V Pevnosti 4, Praha2) v pracovní dny 9-17h nebo objednat na dobírku na e-mailu: dilny_tvorivosti@seznam.cz. Získané prostředky z prodeje výrobků podpoří programy Dílen tvořivosti.

Dílny tvořivosti již od roku 2003 pomáhají lidem se zdravotním postižením pracovat a žít kvalitní život. Realizujeme sociálně terapeutickou dílnu a v rámci aktivizačních služeb nabízíme především - terénní práci prostřednictvím case manažera; podpůrnou skupinu pro lidi po poškození mozku; setkávání pro rodinné příslušníky lidí s postižením a bálintovskou supervizi pro pracovníky v pomáhajících profesích. Širokým spektrem odborných služeb pomáháme lidem po poškození či poranění mozku navrátit se do běžného života.

Více informací najdete na www.dilnytvorivosti.cz a navraty.info.

Zdroj:www.econnect.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22