logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36484937 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Sluneční brýle Bikkemebergs

Sluneční brýle Bikkemebergs

 

Sluneční brýle a dioptrické brýle značky Bikkembergs nabízí zajímavé brýle s hlavním motivem, jež se prolíná celou kolekcí, a tím je nadpis Bikkembergs pokrývající většinu povrchu brýlí - nejen klasicky na bočnicích. Třeba model slunečních brýlí 546, na kterém řetězec po sobě jdoucího označení značky Bikkembergs obkresluje rám brýlí a vytváří tak jedinečný motiv.

Brýle Bikkembergs jsou plné zábavy prezentované v živých barvách a inovativních materiálech. Jedná se o brýle, jež nabízejí možnost vyjádřit maximum osobního vkusu a nálady. Kromě kovu či plastu vyniká značka Bikkembergs také odvážným barevným provedením jako je fialovo žlutá nebo černo růžová. Jedna z největších novinek značky Bikkembergs je kolekce pěti modelů z materiálu Memorex, jež je kov schopný vrátit se do původního tvaru po změně či ohnutí.

Pokud rádi vyjadřujete svůj osobitý styl a vkus v lehce sportovní formě, pak jsou brýle z kolekce od Bikkembergs perfektní volbou.

Dirk Bikkemberg, zakladatel značky Bikkembergs, narozený v Německu, vystudoval v Belgii a je jedním z šesti členů Antwerpské šestky, tvořené nejvýznamnějšími studenty Antwerpské akademie umění, kteří se významnou měrou podíleli na zařazení Antwerp na mapu módních měst. Jeho první prací byla kolekce bot, kterou poprvé prezentoval na významné módní události British Designer Show v roce 1986. Tato řada bot měla okamžitý úspěch a do dnešního dne jsou boty jedna z věcí, dle kterých je značka Bikkembergs známá ve světě módy a módních stylů. Pro mladého návrháře toto nebyl směr, nechtěl být znám pouze jako návrhář bot, a proto v následujícím roce debutoval svojí řadou dámské a pánské módní linie oblečení, tentokrát již v Paříži, mekce módy a trendů. V roce 1996 značka zahájila svoji dráhu rozšiřování v celosvětovém měřítku a ihned se stala žádanou novinkou, snadno identifikovatelnou osobností svého tvůrce, která je vkládána do každé kolekce a všech řad oblečení a doplňků, jež jsou mixem glamouru a casual cool módy pro mladé.

Značka Bikkembergs se prosadila jako mladá a inovativní a svým jasným názorem na zákazníky, které chce oblékat. Od roku 1997 je Bikkembergs nedílnou součástí milánského týdne módy.

Svůj prim a inovaci předvedl Dirk Bikkemberg svojí řadou návrhů spojujících módu a čistě mužské prostředí, a to fotbal. Je to první designér, jež dostal nápad a realizoval módní přehlídku na fotbalovém stadionu San Siro v Miláně v roce 2001. Dalším logickým vyústěním tohoto spojení bylo v roce 2003 představení módní značky Bikkembergs Sport. Dále se řada rozrostla o návrh dresu a doplňků pro fotbalisty Inter Milán v sezónách 2003 - 2005. V roce 2005 Dirk Bikkemberg našel způsob, jak rozšířit svoje ambice změnit a ovlivnit svět fotbalu svým pohledem na sportovní módu a koupil fotbalový klub Fossombrone, který doslova sousedí s pozemkem továrny. Zde Bikkemberg plně využil jejího postavení pro prezentaci vlastních módních kolekcí.

Bikkemberg logo
Eshop brýle www.eurooptik.cz, jeden z nejrychleji rostoucích internetových obchodů, nabizející značkové dioptrické brýle a sluneční brýle světových návrhářských značek Dior, Armani, Dolce Gabbana, Hugo Boss, Prada, Prada sport, Miu Miu, Salvatore Ferragamo, Cerruti, Burberry, Escada, Givenchy, Cesare Paciotti, Bikkembergs, Bvlgari, Gucci, Cavalli, Police, Ray Ban, Yves Saint Laurent, Valentino, Ralph Lauren, Exalt Cycle, Les Copains, Robe Di Kappa, Joy, Benetton aj. V naší kanceláři najdete více jak 400ks brýlí, které si můžete u nás před nákupem prohlédnout. Veškeré nabízené zboží je 100% originál a je prodáváno v originálním balení včetně příslušenství.

Adresa provozovny: Nad Smetankou 9 / 231, Praha 9 - Hrdlořezy 190 00

Telefon: +420 776 654 338, +420 606 546 561

Email: info@eurooptik.cz

Značkové brýle www.eurooptik.cz

Zdroj:www.firmy-sobe.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22