logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36484846 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Lampiony štěstí a přání

Lampiony štěstí a přání

 

Nevíte čím zpestřit Vaši oslavu či párty? Nevíte, čím byste překvapily své hosty? Máme pro Vás radu. Lampiony štěstí jsou nejen velmi pěkným rozptýlením, ale také na rozdíl od ohňostrojů a rachejtlí jsou ekologické a nezanechávají po sobě nepořádek. Lampiony jsou vyrobeny z ekologicky šetrného materiálu, z papíru se sníženou hořlavostí, bambusového rámu a palivového článku.

Použití lampionů štěstí
Lampiony by přesto měly být používány až po přečtení návodu, který najdete v každém Vašem létajícím lampionu. Je to důležité nejen pro Vaši bezpečnost, ale také pro správnou funkci lampionu. Lampiony by měly být vypouštěny za sucha a bezvětří, v otevřeném prostoru, kde nejsou žádné budovy, dráty stožáry či hlavní silnice. Lampiony skladujte v suchu při pokojové teplotě až do vypuštění. Svá přání můžete po vyjmutí lampionu z obalu napsat přímo na lampion, nebo jej můžete vyslovit nahlas či vduchu při vypouštění lampionu.

Eshop SvetLampionu
Na www.svetlampionu.cz najdete pestrou nabídku lampionu různých tvarů a barev, kde si určitě vyberete. Můžete si vybrat mezi srdcem, komínem, čepicí. Využijte zimní akce a kupte si lampiony za sníženou cenu 29,- Kč. Pokud si objednáte více než 10 kusů lampionů, jeden lampion Vám bude stát 28,- Kč. Neváhejte a objednejte si lampiony na www.svetlampionu.cz.

Zdroj:www.firmy-sobe.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22