logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36482018 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Pašmíny

Pašmíny

 

Dívky, ženy, elegantní dámy, nevěsty a babičky.
Máme pro Vás jedinečný nápad jak oživit své oblečení, Váš osobitý šarm a styl. Jediným a výstižným slovem pro originalitu a nápaditost jest slovo PAŠMÍNA.

 

Absulutním hitem letošního léta jsou šály z kašmíru neboli PAŠMÍNY utkané z pravé kašmírové vlny, které jsou velice příjemné na dotek. Díky svému exkluzivnímu vzhledu jistě u každé z Vás vzbudí obdiv pro jejich luxusní materiál,nekonečnou škálu barev,které můžete kombinovat ke každé příležitosti, za každého počasí.Jen zřídka kdy najdete Ve svém šatníku tak praktický kousek, který využijete po celý rok, PAŠMÍNA je pravým opakem!! Investovat do krásné, kvalitní PAŠMÍNY opravdu stojí za to a Vy již po prvním dnech nošení zjistíte, že jste nejen vkusně zladěna se svým oblečením, ale i na své okolí působíte velice vytříbeným a elegantním dojmem.

 

Pokud Vám stále cosi chybí k Vaší dokonalosti, stačí jen navštívit náš obchod CARLO ROMANI, kde jistě najdete to, co hledáte!!

Zdroj:http://www.firmy-sobe.cz

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22