logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36484980 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

CS Solingen - trendy kuchyňské pomůcky, které budete milovat

CS Solingen - trendy kuchyňské pomůcky, které budete milovatCS Solingen - trendy kuchyňské pomůcky, které budete milovatCS Solingen - trendy kuchyňské pomůcky, které budete milovatCS Solingen - trendy kuchyňské pomůcky, které budete milovatCS Solingen - trendy kuchyňské pomůcky, které budete milovatCS Solingen - trendy kuchyňské pomůcky, které budete milovatCS Solingen - trendy kuchyňské pomůcky, které budete milovatCS Solingen - trendy kuchyňské pomůcky, které budete milovatCS Solingen - trendy kuchyňské pomůcky, které budete milovatCS Solingen - trendy kuchyňské pomůcky, které budete milovatCS Solingen - trendy kuchyňské pomůcky, které budete milovat

 

Česká značka Concept rozšířila svůj sortiment a začala na náš trh nově dodávat také domácí potřeby CS Solingen. Nabídka této německé značky s více než 175letou tradicí zahrnuje například příbory, nejrůznější drobné kuchyňské náčiní, nože, nůžky, nádobí - pánve, hrnce, plechy, čajové konvice, ale také potřeby pro skladování potravin, stolování a víno. CS Solingen si po celou dobu své existence zakládá na kvalitě zpracování a inovativním přístupu. Díky tomu mají jeho produkty vždy svěží a moderní design a jsou navrženy tak, aby co nejvíce odpovídaly praktickým požadavkům spotřebitelů.


Keramické pánve MAX CERA mají průměr 20, 24 a 28 cm a jsou k dostání v krásných jarních barvách - oranžové, žluté a zelené. Vystačí si jen s malým množstvím tuku, takže jídlo na nich připravené je zdravější. Jsou odolné proti poškrábání, mají výbornou tepelnou vodivost, snadná a praktická je také jejich údržba. Pánve jsou vhodné na všechny druhy varných desek včetně indukčních.

panev1

panev2


Forma na muffiny, která umožňuje upéct najednou hned 12 kousků této dobroty, má nepřilnavý povrch, díky němuž se snadno udržuje. Práce s ní je jednoduchá, takže ji zvládnou i úplní začátečníci. Stačí jen popustit uzdu fantazii a skvělé „buchtičky" jsou v mžiku na světě.

livanec


Modrá, zelená, oranžová a červená - dokonalá sada čtyř nožů, která rozveselí nejednu kuchyň. Nože GOOD4U jsou vyrobeny z nerezavějící oceli, mají nepřilnavý povrch a ergonomicky tvarovanou rukojeť, takže práce s nimi je skutečným potěšením.

modry  zeleny  oranz  cerveny

24 dílná chromová sada designových příborů GOMERA je k dostání hned ve dvou barvách - elegantní černé a vášnivé červené.
Příbory jsou dodávány v kazetovém balení, takže se výborně hodí také jako šikovný dárek, který potěší.

pribor1

pribor2

Praktická dvojice prkénka na krájení a hlubokého plechu AKITA je ideální do každé kuchyně. Pomůže při přípravě nejrůznějších jídel, kdy je potřeba cokoli nakrájet, nasekat nebo vykrojit. Zvýšená pracovní plocha prkénka je při delší době strávené v kuchyni velmi ohleduplná k zádům.

prkno


Univerzální otvírák udělá z každého krále kuchyně. Otevřete s ním téměř cokoli a navíc jeho chromové provedení v kombinaci matu a lesku lahodí oku.

otvirak


Ohřívač jídla NANTES vyrobený z keramiky a nerezavějící oceli dokáže nejen udržet jídlo na stole stále příjemně teplé, ale také dobře vypadá. K jeho provozu stačí pouze čajová svíčka, která na stole zároveň vytváří jedinečnou atmosféru.

ohrivac

Všechny produkty lze koupit na www.my-concept.cz.

O značce Concept

Společnost ELKO Valenta a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami české značky Concept jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost ELKO Valenta vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22