logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29806398 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Bytový areál Nové Měcholupy III kompletně vyprodán půl roku před dokončením!

Bytový areál Nové Měcholupy III kompletně vyprodán půl roku před dokončením!

 

Ojedinělého úspěchu v současné ekonomické realitě dosáhla přední česká developerská společnost EKOSPOL. Déle než 6 měsíců před dokončením totiž dokázala kompletně vyprodat celý bytový areál Nové Měcholupy III s téměř stovkou nových bytů!

 

Za posledních 5 let se jedná o jediný developerský projekt v České republice, který se podařilo vyprodat tak dlouho před dokončením. V projektu Nové Měcholupy III s celkem 93 byty totiž bude teprve za pár týdnů dokončena hrubá stavba, samotná kolaudace a předávání jednotek novým majitelům jsou pak naplánovány až na první čtvrtletí příštího roku. Všechny byty jsou ale již nyní beznadějně vyprodány.
 

Našlápnuto na další rekord

 

Hned další etapa stejného projektu, bytový areál Nové Měcholupy IV, má ale našlápnuto dokonce na překonání tohoto rekordu. Z původního počtu 202 nových bytů je zde dva měsíce po zahájení stavby prodáno již 196 jednotek, což představuje 97% vyprodanost. Doprodej posledních zbývajících bytů je otázkou několika týdnů, bytový areál tak bude velmi pravděpodobně vyprodán dokonce celý rok před dokončením.
 

 

„V našem projektu v Horních Měcholupech jsme se rozhodli nabídnout nejlevnější nové bydlení v celé
Praze, na což kupující v dnešní době slyší. Již jsme zde dokázali prodat na 500 bytů, což činí z Nových Měcholup jednoznačně nejprodávanější developerský projekt české historie,"
pochvaluje si vynikající prodejnost Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.
 

 

Další projekty s podobnými výsledky
Také další dva stěžejní projekty společnosti EKOSPOL, Panorama Kyje a Vilapark Uhříněveská obora,
dosahují podobných výsledků. Například v Uhříněvsi je rok před dokončením druhé etapy prodáno 141 z celkových 151 jednotek a není pochyb, že i tento projekt bude do doby dokončení vyprodán. Zájemci, jejichž poptávka se zejména v posledním roce stahuje do tzv. superlevných lokalit, se ale nedostatku cenově dostupných bytů zatím nemusejí obávat.

 

„Ve všech třech klíčových lokalitách máme k dispozici ještě dostatek dalších volných pozemků, takže plynulé doplňování nabídky o další etapy všech superlevných projektů bude pokračovat. Nehledě na ceny konkurence, ani na rychlost prodeje, chceme stávající cenovou hladinu držet i do budoucna," slibuje Evžen Korec, jehož EKOSPOL je v letošním roce z hlediska počtu prodaných bytů dokonce jedničkou na českém developerském trhu. Za letošní první pololetí prodal EKOSPOL již 398 nových bytů, což je nejvíce ze všech developerů.

 

Zdroj:http://www.ekospol.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22