logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 64050921 | 2022
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Realitní kanceláře a jejich služby se už dávno nespecializují pouze na nákup a prodej

Realitní kanceláře a jejich služby se už dávno nespecializují pouze na nákup a prodej

 

Minulostí realitních kanceláří bylo dříve především nakupovat a prodávat nemovitosti. Víceméně naprostá většina všech služeb a transakcí probíhala pouze přes tyto dvě služby. Ačkoliv je i dnes přesun nemovitostí hlavní náplní realitních kanceláří, tak se dostávají do popředí mnohé dříve doplňkové služby, které velice rádi klienti kanceláří využívají. Dnes se podíváme na to, co vám mohou rozsáhlé kanceláře jako happyhouserentals.com nabídnout!

 

 

Správa nemovitostí jako univerzální pomocník

 

 

Jednou z těch největších pomocí, kterou můžete při práci s nemovitostmi dostat, je správa nemovitostí. Záleží rozhodně na velikosti nemovitosti i na tom, jaké je vaše postavení vůči nemovitosti. Každopádně tuto službu využívají jak soukromí vlastníci, tak i investoři či developeři a žádnou výjimkou v užívání těchto služeb není například ani bytové družstvo či obce a města.

 

 

Správa nemovitostí je populární pochopitelně ve městech a čím větší město, tím vyšší je poptávka po podobných službách. I když ale například realitní kancelář Praha obsahuje v opravdu velkém množství, tak se na podobné služby soustředí jen hrstka kanceláří, které jsou proti své konkurenci především rozsáhlejší počtem osob. Kompletní správa nemovitostí totiž není ani zdaleka jednoduchou službou a lidské zdroje i kontakty jsou zde potřeba opravdu rozsáhlé.

 

 

Kompletní příprava ke stěhování, dokonce i k prodeji

 

 

Součástí praxe se časem stává například i pomoc při řízení stěhování nebo prodeje nemovitostí. Realitní kanceláře zkrátka nepotřebují už ohromné roky, aby u nich utráceli klienti veškeré peníze a tak i v případě, kdy klient hodlá využít nějakou dílčí levnější službu, zůstává dobrá kancelář otevřená a přívětivá všem potřebám. Počet využití dílčích služeb také díky tomu neuvěřitelně stoupl.

 

 

 

Zdroj: https://www.pressweb.cz/

 

 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo Peníze.cz - Největší web o osobních financích na českém internetu
logo Život dětem logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby logo Bezhladovění.cz - Magazín o hubnutí a zdravém životním stylu