logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36510293 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Realitní kanceláře se širokou nabídkou služeb

Realitní kanceláře se širokou nabídkou služeb

 

 

Spousta lidí stále žije v představě, že realitní kanceláře zajímá pouze nákup a prodej nemovitostí. Co když to je ale naprosto jinak a realitní kanceláře mají takový rozsah působnosti, který z nich dělá jedinečný objekt zájmu pro veškeré podnikatele. Představme si služby, které realitní kanceláře nabízejí a dost možná o nich nevíte.

 

 

Správa domů a bytů

Správa cizích nemovitostí je přitom jeden z oborů realitního podnikání, který v posledních letech zažívá největší rozkvět a zájem o něj se neustále zvyšuje. Správa činžovních domů je například produktový balíček navržený vyloženě pro podnikatele živící se pronájem bytových jednotek ve svých nemovitostech a může jim ušetřit nespočet problémů.

 

 

Stejně tak je populární i správa samostatných domů anebo správa bytů. Lze ji použít nejen pro účely ubytování, ale také jako správa kancelářských a průmyslových prostorů. Stejně tak je všeobecně známým omylem dojem, že se správa nemovitost týká pouze podnikatelů, a nikoliv i běžných lidí se zájmem o udržení osobní nemovitosti.

 

 

Pomocné práce a stěhování zařídí i realitní firmy

 

 

Není to opravdu každá realitní společnost. V Praze mezi několik málo patří například happyhouserentals.com, která opravdu nabízí všeobecný realitní servis svým klientům. Do něj se mohou zařadit i překvapivé služby jako například právě pomoc při stěhování a relokaci pracovních i soukromých prostor. Tato služba opět vychází ze široké nabídky jako je správa nemovitostí, při níž mají v rámci služeb firmy kontakt na ověřené řemeslníky.

 

 

Další z mnoha dostupných doplňkových služeb může být například příprava domů a bytů k prodeji. Při nich se využívá především profesionálního homestagingu, což je způsob úpravy a focení prostorů tak, aby působili co nejpříjemnějším a nejatraktivnějším dojmem. Zkrátka realitní kanceláře dokáží z každé fotografie vytáhnout opravdové maximum!

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22