logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 40996057 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Realitní kanceláře a jejich doplňkové služby

Realitní kanceláře a jejich doplňkové služby

 

 

Realitní kanceláře se mohou pyšnit mnohem větším rozsahem služeb, než tomu bylo kdykoliv dřív. V rámci konkurenčního boje i potřeb svých klientů se stejně jako jiné podnikatelské sektory i ony musí rozvíjet a v posledních letech se mnohé z nich dostali opravdu na nevídanou úroveň rozsahu a kvalit služeb. Co vše vám dneska dokáží nabídnout kanceláře mimo nákupu a prodeje?

 

 

Správa činžovních domů a nemovitostí

 

 

Služba, nebo spíše balíček služeb, který se postupně dere na přední příčky v oblíbenosti. Není se čemu divit, protože se jedná o věc, která na místním trhu velice dlouho chyběla a která má v moci ulehčit v mnoha ohledech podnikání většího i menšího měřítka v oboru realit. Správa činžovních domů a podobných nemovitostí je služba, kdy realitní kanceláře přebírají ty nejvíce rizikové úkony a povinnosti spjaté s pronajímáním nemovitostí, jako mohou být například platební styk s klienty či hlídání a údržba poškozeného zařízení na pronajímaných prostorech. Od celých činžovních domů dokáže tato služba pokrýt veškeré běžné prostory, pronajímané pro účel užitku i bydlení.

 

 

Ostatní služby, které nemusíte hledat zvlášť

 

 

Předem se hodí říci, že ne každá realitní kancelář nabízí tyto služby a většinou se stále setkáme se staromódním přístupem kup a prodej. Doplňkové služby tak většinou nabízí především rozsáhlé kanceláře ve velkých městech jako happyhouserentals.com. Mimo správy u nich můžeme najít i obsažené služby jako jednotlivé a pomohou nám například i s focením a prezentací nemovitosti, či dokonce s jejím úklidem a stěhováním. Dnes se z realitních kanceláří stává opravdu mocný společník, kdy můžete ohromné spektrum úkonů řešit u jediné společnosti. To vše bez starostí a nadhledem a pomocí profesionálů ve svém oboru.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby