logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 46876760 | 2021
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Služby, které byste od realitních kanceláří očekávali více i méně, než různé jiné

Služby, které byste od realitních kanceláří očekávali více i méně, než různé jiné

 

Realitní kanceláře občas dokáží svoje klienty příjemně překvapit velkým rozsahem služeb, které jsou schopny nabízet na profesionální úrovni. Od klasických nákupů a prodejů se tak reality přesunuly až ke kompletnímu poradenství, a dokonce i veškerému servisu v momentě, kdy potřebujete nemovitosti hlídat nebo udržovat v dobrém technickém stavu. To vše vám dnešní moderní kanceláře, jako může být například happyhouse-sprava.cz, mohou bez obtíží nabídnout.

 

 

Nákup a prodej realit není v žádném případě legrace

 

 

Jakmile se bavíme o nákupu a prodeji nemovitostí, tak se rovnou bavíme o takové části realit, kterou nezkušení lidé velice často podceňují a dochází tak jednoduše k nepříjemným ztrátám na majetku nebo financích, které si ani neuvědomují.

 

 

I pro zkušeného makléře totiž není ničím jednoduchým odhadnutí aktuální situace na realitním trhu a pochopitelně se tak stává nezkušeným prodejcům, že svoji nabídku buď přecení a ta dlouhou dobu zůstává nevyužita v záplavě lepších možností, nebo naopak ze strachu z odmítnutí a dlouhého čekání nabídku dají za příliš levnou cenu a mohou tak jednoduše přijít i o celé statisíce na jediné nemovitosti. Poradenství je přitom zdarma a věřte, že drobná investice do služeb kvalitního realitního makléře se vám ve všech ohledech dříve, nebo později vyplatí.

 

 

Správa domů a bytů pomáhá s hlídáním i prací s nemovitostmi.

 

 

Správa nemovitostí je pak služba, která se hodí majitelům s úmyslem pronájmu jednotlivých nemovitostí, nebo s dlouhodobými povinnostmi ohledně jejich opečovávání. Ve zkratce je správa domů a bytů souborem menších služeb, které zahrnují celé spektrum starostí od hlídání technického stavu nemovitosti až po vedení veškeré ekonomické agendy a účetnictví. Správa nemovitostí se v posledních letech především stala opravdu velice oblíbenou službou různých vlastníků.

 

zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby