logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 48689156 | 2021
Katalog firem Uniform - reklamní banner

O byty v Praze je rekordní zájem. Central Group uvádí na trh nový projekt Viladomy Roudnická

O byty v Praze je rekordní zájem. Central Group uvádí na trh nový projekt Viladomy RoudnickáO byty v Praze je rekordní zájem. Central Group uvádí na trh nový projekt Viladomy RoudnickáO byty v Praze je rekordní zájem. Central Group uvádí na trh nový projekt Viladomy Roudnická

 

Závěr loňského roku a začátek letošního překonává rekordy v prodeji nových bytů v Praze. Největší český rezidenční stavitel Central Group zaznamenal dokonce nejlepší leden za 10 let. Letos v metropoli připravuje několik nových projektů. Tím prvním je komorní projekt Viladomy Roudnická v Praze 8, ve kterém nyní zahajuje prodej.

 

 

 Projekt Viladomy Roudnická nabídne prostory pro drobné obchody a služby

 

 

Zájem o byty v Praze v posledních měsících skokově vzrostl. „Leden bývá v prodejích pomalejší. Letos jsme ale zaznamenali zvýšený zájem a prodali rekordní počet bytů,“ říká výkonná ředitelka Central Group Michaela Tomášková.

 

 

Zájem akcelerovaly nebývalé výhodné podmínky hypoték. V lednu úrokové sazby klesly už podesáté v řadě na 1,94 procenta. V průběhu letošního roku se ale očekává jejich postupný růst. „Na koupi nemovitosti je nyní nejvhodnější doba. Kdo o ní uvažuje, neměl by příliš otálet,“ podotýká Tomášková.

 

 

Ideální bydlení pro rodiny i singles

 

 

Central Group pro tento rok počítá se získáním stavebních povolení pro více než 2.000 nových bytů. Prvním novým projektem, který letos uvádí na trh, jsou Viladomy Roudnická v Praze 8. Projekt navazuje na dále nezastavitelnou zeleň a nachází se jen kousek od stanic metra C Ládví a Střížkov.

 

 

V pěti moderních nízkopodlažních viladomech vznikne celkem 83 bytů. Díky promyšleným a efektivním dispozicím 1+kk až 4+kk si na své přijdou nejen rodiny s dětmi, ale i singles a mladé páry. Všechny byty mají balkony, lodžie, terasy nebo předzahrádky, parkovací stání a většina z nich i sklepy.

 

 

Vybrané byty mají moderní systém větrání s rekuperací tepla pro zdravé a klidné bydlení. Byty v nejvyšších patrech jsou vybaveny klimatizací a mají již z projektu předokenní žaluzie. V areálu vzniknou dětská hřiště a v parterech domů prostory pro drobné obchody a služby.

 

 

 

Blízko do přírody i na metro

 

 

Lokalita nabízí široké možnosti sportovního i kulturního vyžití. V okolí se nachází tenisové kurty a hřiště pro plážový volejbal, basketbal a další sporty. V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost včetně mezinárodních škol a školek a zdravotnických zařízení. Široké nákupní a zábavní možnosti jsou v obchodně-zábavním centru Letňany s aquaparkem, mnoha obchody, restauracemi, službami a multikinem a také v obchodním domě Ládví.

 

 

„Blízko je to i do přírody. Ideální pro relaxaci je Ďáblický háj s hvězdárnou a vyhlídkou na velkou část Prahy a horu Říp. Oblíbeným místem pro pěší turistiku je i nedaleký Čimický háj nebo Park přátelství s unikátní soustavou jezírek, fontán a kaskád,“ přibližuje výhody místa Tomášková.

 

 

V docházkové vzdálenosti jsou zastávky tramvaje i autobusu, odkud jsou to jen dvě minuty na metro a dále jen čtvrt hodiny do centra Prahy. Výborná je i dostupnost autem. Z lokality je možné se snadno napojit na Pražský okruh.

 

 

 V areálu vzniknou dětská hřiště

 

 

Zaváděcí ceny a výhodná úroková sazba

 

 

V projektu platí po omezenou dobu zaváděcí ceny, které začínají na 4,3 milionech korun s DPH. Při využití hypotéky Central Group tak stačí zájemcům jen 458 tisíc korun z vlastních zdrojů. Central Group pro klienty zajišťuje vyřízení hypotéky zcela zdarma a garantuje výhodnou úrokovou sazbu 1,89 % při zaplacení pouze 10 % ceny z vlastních zdrojů.

 

 

Tabulka dispozic a cen, včetně minimálních vlastních zdrojů

Dispozice Cena s DPH Vlastní zdroje Měsíční splátka hypotéky
1+kk 4.346.080 Kč 457.723 Kč 15.001 Kč
2+kk 6.222.650 Kč 655.361 Kč 21.478 Kč
3+kk 9.124.560 Kč 960.986 Kč 31.494 Kč
4+kk 13.828.635 Kč 1.456.413 Kč 47.731 Kč

Uvedené příklady financování platí při využití Úvěrového financování zvýhodněnou Hypotékou Central Group a při úhradě minimální požadované části kupní ceny z vlastních zdrojů. Doba splatnosti úvěru je 30 let, úroková sazba je 1,89 % p. a.

 

Zdroj:https://www.central-group.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby