logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 64050859 | 2022
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Vyzrajte na vedro v bytě

Vyzrajte na vedro v bytěVyzrajte na vedro v bytěVyzrajte na vedro v bytěVyzrajte na vedro v bytěVyzrajte na vedro v bytěVyzrajte na vedro v bytěVyzrajte na vedro v bytěVyzrajte na vedro v bytě

 

Léto dokáže být pěkně žhavé a to doslova i do písmene. Abyste byli na letní teploty včas a dobře vybaveni, stačí si pořídit některou z novinek od české značky elektrospotřebičů Concept. Nový ventilátor, ochlazovač i klimatizace udělají se vzduchem v bytě, kanceláři i na chalupě hotový zázrak. A vše si navíc můžete v klidu pořídit na www.my-concept.cz

 Sloupový ventilátor VS5130 a VS5140

 


Design. To je něco, čím obě novinky jednoznačně upoutají hned na první pohled. Kromě toho, ale vnesou do interiéru i příjemné ochlazení během všech horkých letních dnů. Oba modely nabízejí 3 úrovně proudění vzduchu a funkci oscilace (plynulé natáčení pro lepší cirkulaci vzduchu v místnosti) a také 3 provozní režimy (základní režim – ventilátor chladí konstantně na nastavenou intenzitu, režim spánku - ventilátor postupně po 30 minutách snižuje intenzitu proudění vzduchu na nejnižší úroveň a režim přirozeného vánku – rychlost proudění vzduchu se mění a proudění vzduchu je podobné tomu v přírodě). Nové ventilátory mají i časovač s možností nastavení až na 15 hodin, moderní bezlopatkové provedení, stabilní základnu a díky příkonu pouhých 50 W jsou velmi úsporné. K ovládání obou modelů stačí dálkový ovladač a všechny nastavené hodnoty lze kontrolovat na LED displeji přímo na těle spotřebiče. Cena VS5130 je 2.599 korun, VS5140 lze pořídit za 2.799 korun.

 

 


Ochlazovač vzduchu OV5220

 


Nabízí hned 4 funkce v jednom těle a díky tomu si ho v horkých letních dnech doslova zamilujete. Ventilátor i ochlazovač vás kdykoli příjemně zchladí proudem studeného vzduchu, kvalitní filtry se postarají o čistší vzduch a ionizátor zase zvýší množství záporně nabitých iontů v ovzduší. Ty mají vliv na kvalitu dýchání, lidskou psychiku, lepší soustředěnost, zvýšenou výkonnost a pomáhají v boji proti bolestem hlavy. Nový ochlazovač nabízí 3 úrovně proudění vzduchu, 3 provozní režimy, oscilaci a také praktický časovač s nastavením až na 7,5 hodiny.
Ochlazovač je mnohem šetrnější a úspornější než klimatizace. K ochlazení vzduchu dochází přes vodní filtry a k provozu tak stačí jen naplnit 5 litrovou nádržku vodou. A pokud si přejete vzduch ochladit ještě víc, jednoduše do nádržky přidáte ještě chladicí náplně. Přístroj lze ovládat dálkovým ovladačem nebo přímo na ovládacím panelu s LED displejem umístěném na těle osvěžovače. Cena 2.999 korun.

 

 


Mobilní klimatizace 3v1 KV1000

 


Využijete ji všude tam, kde potřebujete začít chladit rychle, bez instalace a zbytečných stavebních úprav. Díky kolečkům ji totiž snadno přemístíte kamkoli a pak už stačí jen zastrčit do zásuvky, zapnout a užívat si příjemný chladný vzduch. Má teplotu chlazení nastavitelnou od 17 do 30 ?C a hned 3 režimy provozu – chlazení, odvlhčování (funkce DRY) a ventilátor s 2 rychlostmi (funkce FAN). K ovládání mobilní jednotky slouží nejen dálkový ovladač, ale také panel s přehledným LED displejem, umístěným přímo na přístroji. Klimatizace je vybavena časovačem od 1 do 24 hodin a má i režim SLEEP, který umí zhasnout celý LED displej a snížit rychlost chlazení i ventilace na nejnižší stupeň. Přístroj si sám ohlídá případné přehřátí i zamrznutí a také včas upozorní na nutnost vyprázdnění vnitřní nádoby, ve které se při chlazení shromažduje voda. Jednotka je vhodná do prostor o velikosti až 25 m2 a její cena je 9.999 korun (za 799 korun k ní lze dokoupit i speciální okenní soupravu, která slouží k uchycení výfukové hadice odvádějící teplý vzduch ven).

 

 


Více na www.my-concept.cz

 


___________________________________________________________________________________________
O značce Concept
Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo Peníze.cz - Největší web o osobních financích na českém internetu
logo Život dětem logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby logo Bezhladovění.cz - Magazín o hubnutí a zdravém životním stylu