banner 468 kat levy
banner 468 kat pravy
Tipy - Kategorie: Pivní stezka
stránky: 1
 
Plzeňský Prazdroj, a.s.
Plzeňský Prazdroj je přední evropskou pivovarnickou společností, symbolem českého pivovarnictví a úspěšnou součástí globální skupiny SABMiller. Do portfolia značky náleží: Pilsner-Urquell, Gambrinus, Kozel, Radegast, Birell, perlivý alkoholický nápoj Frisco, speciální pivo Master.
http://www.prazdroj.cz
 
Budějovický Budvar, n.p.
Pivovar Budějovický Budvar, n. p. je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších potravinářských podniků v České republice. Téměř polovina produkce je vyvážena do více než 50 zemí všech světadílů. Do portfolia značky patří: Budweiser Budvar - světlý ležák, Budějovický Budvar - světlé výčepní pivo, Budweiser Budvar - tmavý ležák, Budweiser Budvar - nealkoholické pivo, Budweiser Budvar - kroužkovaný ležák, Bud Super Strong - speciální pivo, Pardál Echt - světlý ležák, Pardál - světlé výčepní pivo
http://budweiser-budvar.cz
 
Pivovary Staropramen
Společnost Pivovary Staropramen je s 15,6 % podílem na trhu druhým největším výrobcem piva v České republice a druhým největším českým exportérem piva. Společnost provozuje dva pivovary - smíchovský Staropramen a ostravský Ostravar. Pivovary Staropramen jsou členem skupiny Anheuser-Busch InBev, přední globální pivovarnické společnosti světa. V portfoliu má Anheuser-Busch InBev více než 200 pivních značek. Z těch známých na českém trhu: Staropramen, Bráník, Velvet, Ostravar, Stella Artois, Měšťan, Vratislav.
http://www.pivovary-staropramen.cz
 
Rodinný pivovar Bernard, a.s.
Slávu pivovaru, sahající až do 16. století, oživil v roce 1991 odvážný podnikatel Stanislav Bernard se svými dvěma společníky. Netrvalo dlouho a Rodinný pivovar v Humpolci a piva značky Bernard se velmi rychle stala známou prémiovou značkou s působením v celé České republice. Rodinný pivovar v Humpolci stále roste, a to nejen s úspěchem svých produktů. Od roku 2000 působí jako akciová společnost a v červenci 2001 navýšil základní jmění vstupem strategického partnera Duvel Moortgat z Belgického království.
http://www.bernard.cz
 
Pivovar HOLBA, a.s.
Pivovar vyrábí tradiční české pivo podle původních receptur od roku 1874. Pivo Holba je charakteristické svou jedinečnou chutí, typickým aroma a výborným řízem. Osobitý charakter mu přináší kvalita surovin spolu s klasickou technologií výroby.
http://www.holba.cz
 
Tradiční pivovar v Rakovníku
Pivovar vyrábí klasickou českou technologií od roku 1454 pivo značky Bakalář. Nabízíme druhy piva: Bakalář světlý ležák, Bakalář tmavý ležák, Bakalář světlé výčepní a Bakalář polotmavé výčepní.
http://www.pivobakalar.cz
 
Minipivovar U Stočesů
Měšťanský pivovar vybudovali právováreční měšťané, kteří dříve vařili pivo v Klincovském pivovaru ve Spilce.
http://www.ustocesu.cz/pivovary-v-rokycanech.php
stránky: 1

© 2024 UNIFORM Praha s.r.o. - katalog firem - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz | PHP: VV STUDIO
| Vydavatelství inzertních periodik | Zásady zpracování osobních údajů