banner 468 kat levy
banner 468 kat pravy
Tipy - Kategorie: Adrenalinový sport
stránky: 1 2
 
Adrop spol. s r.o. – adrenalinové dárky
Zážitky, které Vám okoření život! Zážitky Vám ukáží co dokážete a kde jsou Vaše hranice? Nebo snad hledáte originální a bláznivý dárek pro Vaše blízké?
http://www.adrenalinove-sporty.cz
 
KLUB ADRENALINOVÝCH SPORTŮ o.s.
Tandemové seskoky padákem, parašutistické kurzy a pokračovací parašutistické kurzy.
http://www.tandemove-seskoky-impact.cz
 
Snowkiting
Portál o snowkitingu a kiteboardingu. Popisy triků, online kite škola, rady jak začít.
http://www.snowkiting.cz
 
Biketrial
Oficiální stránka Českého cyklotrialu, informace o dění v ČR, fotogalerie, profily, řády, výsledky soutěží, informace o dění ve světě, odkazy.
http://www.biketrial.cz
 
Boulder s.r.o.
Bouldering - lezení krátkých cest bez lana. K bouldrování nepotřebujete žádného partnera na jištění. Je to bezpečná forma lezení, kde se pohybujete v maximální výšce tří metrů a případný pád je do matrací, které jsou po celé ploše bouldrovací stěny.
http://www.boulder.cz
 
Jiří Stolín,Xtreme Sports
Bungee Jumping z mostu z 62 metrů přes údolí Hačky a z Loketského mostu. Skok za postroj, skok s úvazem za nohy, tandemový skok, skok do houpačky.
http://www.bungyjump.cz
 
Freebording.cz
Vypadá jako skateboard, ale není to tak. Je to snowboard na silnici. Každý kopec může teď být Tvoje snowboardová hora, bez permic, bez front, bez vlekařů, sezona nesezóna. Freebord je výborný doplněk snowboardu, wakebordu, surfu či kitu a naopak, snowboard, wakeboard, surf či kite jsou vhodným doplňkem freebordu!
http://www.freebording.cz
 
Paragliding tandem
Specializujeme se na paraglidingové tandemové lety a nabízíme mimořádný servis. Naši tandemoví piloti uskuteční měsíčně několik stovek tandemových letů a mají vyjímečnou praxi a zkušenosti.
http://www.paragliding-tandem.cz
 
Let balonem
Provozujeme vyhlídkové lety balónem s tradicí již více než 15-ti let. Darujte zážitek! - let balonem kdekoliv v ČR! (Praha, Karlštejn, Konopiště, Český ráj, Brno, Ostrava, Zlín, Olomouc, Pálava, Uherské Hradiště, Hodonín, Bratislava, ... )
http://www.balony.eu
 
Kiting
Kite - řiditelný sportovní drak. Kite je možné využít pro různé formy landkitingu - s pomocí draka můžete využívat síly větru k jízdě na bruslích (kolečkových nebo na ledě), skateboardu, speciální tříkolce - buggy, mountainboardu (terénní varianta skateboardu). V zimě se přímo nabízí využít kite s lyžemi nebo snowboardem, případně bruslemi - snowkiting. Další možností je jízda na vodě - kiteboarding. Pokročilí kiteři dokáží pomocí svého draka létat vzduchem a provádět různé akrobatické kousky.
http://www.kiteboarding.cz/
stránky: 1 2

© 2024 UNIFORM Praha s.r.o. - katalog firem - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz | PHP: VV STUDIO
| Vydavatelství inzertních periodik | Zásady zpracování osobních údajů