logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 37560872 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Výkup palet je lepší řešení než likvidace

Výkup palet je lepší řešení než likvidace

 

Myslíte si, že jediné řešení pro nepotřebné palety je jejich likvidace? Že jsou opravdu vhodné jen jako palivové dřevo?  Samozřejmě že ne. Základním principem je opakované využití palet. Ty pendlují po celé Evropě a snesou opravdu i nešetrné zacházení.  Česká i mezinárodní norma stanovuje, kdy se palety musí vyřadit. Je to například poškození plísní či hnilobou, obnažené hřebíky či prasklá prkna. To, že má paleta tmavé dřevo, vůbec nevadí. Dřevo totiž tmavne působením ultrafialového záření, ale jinak má stejnou odolnost. Pro nadbytečné podložky je jediné řešení – výkup palet.

 

 

Výkup palet – obraťte se na nejbližší firmu

 

 

Výkup palet je pro mnohé firmy spásou. Určitě jste viděli v průmyslových dvorech hromady palet, které by se daly ještě použít. Nemají žádné závady, jen je firma nemohla využít pro další distribuci zboží. Pro výkup palet je nejlepší, když se obrátíte na firmu, která je nejblíže vaší provozovně. Například společnost Europal Tůmovka z Kojetic u Prahy vykupuje použité palety z Prahy a Středočeského kraje. Nabízí i odvoz zdarma, když je palet více než 300 a jsou ve vzdálenosti do 50 kilometrů. A to už se vyplatí. Na nic nečekejte a zatelefonujte.

 

 

Z palet, i použitých, se vyrábí také nábytek

 

 

Než likvidace je opravdu lepší výkup palet. Ničení palet vás bude stát náklady na odvoz, ale když je prodáte jako použité, do pokladny vám ještě přitečou peníze. Palety neslouží jen jako přepravní podložky, stále oblíbené jsou jako materiál pro výrobu nábytku. Šikovní truhláři z nich vyrábějí nábytek do zahrad a ke grilovacím místům, oblíbili si je také designéři. Určitě jste narazili na kavárnu, kde stoly a lavice jsou z palet. A ani nemusí být nové, někdy projektanty zaujme i barva použitého dřeva. Z palet se vyrábějí i dělící stěny v obchodních prostorách.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby