Čím jsou výjimečné a prospěšné nádrže na paliva pro dopravní společnosti?

Čím jsou výjimečné a prospěšné nádrže na paliva pro dopravní společnosti?

 

Nádrže na paliva jsou mnohem častějším doplňkem vozových parků, než tomu bylo dříve. Celá řada společnosti s dopravními ambicemi na krátké i dlouhé vzdálenosti si užívá výhod, které mohou vlastní nádrže na naftu poskytnout. Čím vším jsou ale tak moc výhodné a proč je vlastně mnozí nechtějí opustit? Na to se podíváme právě v dnešním článku!

Profesionální nádrže s doživotní zárukou

Doživotní záruka je něco, na co zkrátka slyší každý. Na světě snad neexistuje jediného výrobce, který by nevěřil ve své produkty bez jakýchkoliv výhrad a i přesto by si dovolil nabídnout doživotní záruku.

Už jen ta sama o sobě tedy mluví za kvalitu nádrží, které dokáží ve firmách fungovat po dlouhé roky. Jedinou věcí, která se pravidelně musí servisovat jsou pochopitelně jediné součásti čerpacího systému. O to se ale mohou postarat společnosti jako eurotankdiesel.cz, které se starají rovněž o prodej a zapůjčování nádrží na naftu.

Dokonalý systém čerpání pro jednotlivce

U firemních nádrží se rozhodně počítá se spoustou důležitých vlastností, které vím pomohou jak z ekonomické stránky, tak pochopitelně i ze stránky bezpečnostní. Počítá se hlavně s tím, že nádrže budou do budoucna plně automatizované a samoobsluha tak bude bezproblémová.

A jak se to u profesionálních nádrží vlastně řeší? Možná vás to překvapí, ale řeší se to pomocí magnetických čipů. Díky svému typickému tvaru získali mezi řidiči přezdívku „hokejka“ a před začátkem tankování slouží jako identifikace řidiče nebo vozidla, to záleží na vás. Vy tak můžete dokonale kontrolovat nejen výdaje za jednotlivé vozy a mnohem lépe tak propočítávat jejich případnou náročnost. Můžete stejně tak zabránit i bohužel dosti častému, ale denně praktikovanému „čerpání stranou“ od vašich řidičů.

Zdroj:https://www.pressweb.cz/

 

 

Partneři

© 2023 UNIFORM Praha s.r.o. - katalog firem - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz | PHP: VV STUDIO
| Vydavatelství inzertních periodik | Zásady zpracování osobních údajů