logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 45742741 | 2021
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Profesionální nádrže u vás na firmě za výhodné ceny a s největší kvalitou!

Profesionální nádrže u vás na firmě za výhodné ceny a s největší kvalitou!

 

Nádrže na paliva dokáží být v některých případech výtečnou pomocí a v některých případech dokonce i neodmyslitelnou součástí podnikání v různých dopravních a spedičních společnostech. Dokáže ušetřit spoustu starostí s organizováním práce a cest a mimo jiné jsou i výtečnou ekonomickou součástí společnosti. Pořiďte si takovou nádrž na paliva i vy!

 

 

Veškeré doprovodné služby součástí ceny

 

 

Možná by si někteří mysleli, že takový nákup vypadá jednoduše. Pouze zaplatit, vyzvednout a vše je připraveno. Společnosti jako eurotankdiesel.cz ale nabízejí svým zákazníkům mnohem více služeb a pozornosti. Při koupi je pochopitelně důležitá kompletní podpora a poradenství, kterou nádrž zvolit jak podle prostoru, tak i užívání. Doprava nádrže je rovněž součástí cenové nabídky a v neposlední řadě je u spousty nádrží potřeba také odborná instalace a následující zaučení.

 

 

Některé z nádrží mají mnohé vylepšující funkce jako mohou být magnetické čipy, díky nimž můžete kontrolovat naprosto dokonale celkové čerpání paliva z nádrže. Po zaučení tak můžeme každému vozidlu či řidiči poskytnout jeden čip a z detailního výpisu pak můžete dobře kontrolovat celkové spotřeby vozidel a získáte tak oproti konkurenci velkou výhodu z pohledu ekonomické podpory.

 

 

Nádrže na naftu jsou ekologické a kvalitní

 

 

Na moderní nádrže na naftu se aktuálně kladou opravdu velké požadavky jak z pohledu bezpečnostních a výrobních procedur, tak i z důvodu ekologie. Při výrobě jsou používány opravdu velice kvalitní materiály a stejně důležitou součástí je také splnění bezpečnostních podmínek. Mnohé nádrže mají například dvojitý plášť pro lepší ochranu vnitřního obsahu a veškeré nádrže na naftu či nádrže na adblue jsou i vybaveny pokročilým čerpacím systémem, který zabraňuje sebemenšímu úniku paliva. Jsou tak nejen bezpečnými, ale dokonce i ekologickými.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz

 

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby