logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 64050994 | 2022
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Startuje nová platební brána pro e-shopy

Startuje nová platební brána pro e-shopy

 

Společnost Shoptet, největší český poskytovatel platformy pro e-shopy, spouští vlastní platební bránu Shoptet Pay. Stává se tak konkurencí pro dosavadní brány ČSOB, GoPay, PayU, Comgate a další.

 Platební brána Shoptet Pay je dostupná pro víc než 28 tisíc obchodů, které využívají platformu Shoptet. „Je do ní plně integrovaná. Díky tomu získá podnikatel okamžitý přístup k aktuálnímu stavu zásob, objednávek, reklamací, účetních výpisů i stavu plateb, což považujeme za velkou konkurenční výhodu,“ říká šéf Shoptetu Samuel Huba.

 Velkou výhodou jsou podle něj také nulové měsíční poplatky. „Pokud se e-shopařům nebude byznysově dařit a neuskuteční dostatečné množství prodejů, nemusí za Shoptet Pay vůbec nic platit,“ vysvětluje. Obchodník platí podíl z tržby a pevný poplatek za každou transakci podle zvoleného tarifu z ceníku.

 Při vývoji platební brány se Shoptet spojil s nizozemskou společnost Adyen. „Velkou výhodou zvoleného partnerství je, že díky vybrané technologii bude pro e-shopaře u Shoptetu expanze na zahraniční trhy snadnější než kdy dřív. Shoptet Pay totiž nabízí platby ve více než 15 měnách, několika cizích jazycích a umožňuje tak působit až v 35 různých zemích,“ dodává Huba.

 Zdroj: https://www.penize.cz/podnikani/428686-startuje-nova-platebni-brana-pro-e-shopy

 

Další články na: penize.cz

 

Pilulka ukázala, že burza není jen pro velké

 

Státní rozvojová banka se mění. Do fondu přispějí i banky

 

Na ošetřovné dosáhnete snadněji. Skončí omezení pro širší rodinu

 

První banka založí účet online i bez skenování dokladů

 

Bezdoplatkové zóny musí skončit, rozhodl soud


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo Peníze.cz - Největší web o osobních financích na českém internetu
logo Život dětem logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby logo Bezhladovění.cz - Magazín o hubnutí a zdravém životním stylu