logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32945392 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Užijte si výpravu na dovolenou či přípravu na garden party bez stresu

Užijte si výpravu na dovolenou či přípravu na garden party bez stresuUžijte si výpravu na dovolenou či přípravu na garden party bez stresu

 

 A je to tady! Léto v plném proudu! Čas dovolených, letních party, romantických pikniků je tady. Ačkoli nám tyto události přináší radost na duši, často jsme schopni se přípravami na ně pořádně vystresovat. Koho by nenapadly otázky – co udělám za jídlo na cestu na dovolenou, jak stihnu připravit pořádné občerstvení na party nebo co jen do toho piknik koše nachystám, abych potěšila každého. Přinášíme vám tipy, jak si práci zjednodušit a mít na cestu, party i na deku něco chutného, čerstvého a kvalitního. Bageterie Boulevard právě pro tyto příležitosti nabízí praktické Box4family, kterými si práci rozhodně usnadníte a navíc, je z čeho vybírat.

 

 

Na počkání, za pár minut, dostanete prakticky a úhledně zabalený set 4 druhů baget, rozkrojených na 8 menších kousků. K tomu navíc 2 porce oblíbených pečených brambor Patatas s domácí tatarskou omáčkou. Vybírat je možné ze tří variant – tzv. Mix Box, jež obsahuje Šunkovou, Tuňákovou, Švýcarskou a Bruselskou bagetu. Druhá možnost tzv. Meat Box nabízí varianty - Sweet ribs, Pařížská, Bruselská a Grilled Roastbeef. A pokud by nevyhovovala ani tato, je zde třetí možnost, ideální pro každého – varianta Sestav si dle své chuti, kde je možné si namixovat 2 příchutě ze základní nabídky. Takže, pokud patříte k těm lidem, co vše řeší na poslední chvíli, tyto boxy vás vždy zachrání a vaši blízcí vaši aktivitu pro změnu rozhodně ocení.

 

 

Plánujete-li vetší zahradní party a potřebujete občerstvit větší počet hostů, vhodné budou k této příležitosti BB boxy, které obsahují 16 kousků bagetek se 4 příchutěmi. Novinkou je i tzv. Wrap box, který nabízí 6 wrapů, rozdělených na 12 kousků a se třemi příchutěmi. U těchto boxů je potřeba udělat online objednávku minimálně 2 hodiny předem na www.bbbox.cz. Hotový box si můžete nechat dovézt přímo na party nebo vyzvednout osobně na vámi vybrané pobočce.

 

 

No a pokud v den vaší party, pikniku nebo odjezdu na dovolenou bude velké horko, nezapomeňte si nechat přibalit i osvěžující „ice drinky“, ať už ve formě citronády, jahodového sorbetu nebo mangové limonády. A pro milovníky kávy je myšleno v podobě kávového ledové drinku FRAFFEE s příchutí čokolády nebo oříšku.

 

 

Více informací naleznete na www.bb.cz

 

 

 

 

O společnosti Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející český koncept restaurací rychlého občerstvení. Vlastní i franšízové pobočky má po celé České republice i v zahraničí. Křupavé bagety plněné originálními, a především kvalitními a čerstvými surovinami jsou vždy upečené a připravené na místě, na přání zákazníka. Absolutní prioritu dává Bageterie Boulevard právě čerstvosti a kvalitě výrobků, reaguje také na světové trendy zdravého stravování. Je to restaurace pro zaneprázdněného městského člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat kompromisy a chce jíst kvalitně.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22