logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34553207 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Madeirou inspirované Assado

Madeirou inspirované Assado

 

To je ráj na zemi, který lze ochutnat i v Bageterii Boulevard

Limitovaná edice Bageterie Boulevard Specialité du Chef tentokrát přišla s něčím opravdu mimořádným. Šéfkuchař João Baptista z restaurace a tapas baru Oliveira připravil „limitku“ inspirovanou jídlem, které je pro Portugalce skutečně tradiční, a to Portugalské Assado. Hlavní ingrediencí je selečí pečeně Leitao Assado doplněné o šťavnaté plátky pomeranče a řepné lístky, exkluzivně zabalené v madeirském chlebu, který v Portugalsku pokládají za svoji národní hrdost.

 

 

Mix nevšedních a delikátních chutí, tak tím se vyznačuje každá limitovaná edice Bageterie Boulevard. Je to speciální řada, která poukazuje na výjimečnost pokrmu a surovin v něm obsaženým. A je tomu tak i aktuální novinky Portugalské Assado.  Když se spojí nejšťavnatější pomeranče z portugalského Algarve a pomalu pečené selátko dochucené petrželkou a bílým pepřem, skvělý chuťový zážitek je zaručen. Příjemným bonusem tohoto jídla můžeme vnímat nezaměnitelný madeirský chléb Bolo do Caco, jehož název lze přeložit jako „pečený na kameni“ – tak se totiž dříve tradičně připravoval. Na exotické Madeiře se pak s tímto chlebem setkáte téměř na každém kroku, používají ho totiž nejen při přípravě chutných sendvičů, ale podávají ho i jako předkrm.

 

 

Portugalské Assado z Bageterie Boulevard je časově omezená nabídka, proto pokud chcete ochutnat typický pokrm z madeirského pozemského ráje, dlouho se nerozmýšlejte a vypravte se do nejbližší bageterie.

 

 

Více se o Bageterii Boulevard a jejich novinkách se dozvíte na webu www.bb.cz.

 

 

 

 

 

O společnosti Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející český koncept restaurací rychlého občerstvení. Vlastní i franšízové pobočky má po celé České republice i v zahraničí. Křupavé bagety plněné originálními, a především kvalitními a čerstvými surovinami jsou vždy upečené a připravené na místě, na přání zákazníka. Absolutní prioritu dává Bageterie Boulevard právě čerstvosti a kvalitě výrobků, reaguje také na světové trendy zdravého stravování. Je to restaurace pro zaneprázdněného městského člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat kompromisy a chce jíst kvalitně.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22