logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36486133 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

První vlastní aplikace české značky elektrospotřebičů je na světě

První vlastní aplikace české značky elektrospotřebičů je na světěPrvní vlastní aplikace české značky elektrospotřebičů je na světě

 

Zbrusu novou a vůbec první unikátní aplikaci pro mobilní telefony a tablety s názvem „Concept Vaření“ u nás spustila česká značka elektrospotřebičů Concept. Stáhnout ji lze zcela zdarma, a to jak na App Store, tak i na Google play. Nová aplikace funguje jako kuchařka a je plná inspirativních receptů pro každodenní vaření jídel, která lze vyrobit s pomocí jednotlivých kuchyňských spotřebičů.

 

 

„Nová aplikace vznikla především jako následná péče pro stávající zákazníky. Přemýšleli jsme, jak jim k zakoupeným spotřebičům přidat něco užitečného, potěšujícího a zároveň něco, co by lidem pomohlo při jejich užívání a motivovalo je k nákupu dalších. Mobilní kuchařka je myslím skvělá volba, protože v ní velmi lehce můžeme ukázat multifunkčnost našich domácích spotřebičů. Novou appku ale samozřejmě mohou využívat jako inspiraci i ti, kteří žádný spotřebič naší značky nevlastní a o koupi zatím jen uvažují,“ vysvětlila Tereza Dostálová, marketingová ředitelka české značky elektrospotřebičů Concept.

 

 

 

Nová aplikace Concept Vaření je postupně aktualizována a recepty v ní lze selektovat nejen podle kategorie, ale i podle toho, který spotřebič značky Concept je možné použít při samotné výrobě. Recepty mají různé stupně obtížnosti a nabízeny jsou i návody pro milovníky raw stravy, letních zdravých drinků nebo náročnější gurmety. Vyzkoušený recept pak lze jednoduše zařadit do sekce „oblíbené“, takže ho při příštím použití není třeba opět vyhledávat.

 

 

 

Více na www.my-concept.cz

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22