logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36543183 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Pravá zimní atmosféra? Jedině s „hotdrinkem“ v ruce. Bageterie Boulevard na promrzlé dny připravila 3 novinky

Pravá zimní atmosféra? Jedině s „hotdrinkem“ v ruce. Bageterie Boulevard na promrzlé dny připravila 3 novinky

 

Češi jednoznačně milují předvánoční čas provoněný teplými nápoji. Neodolatelnou atmosféru plnou vůni a koření však můžete nasávat už teď. Bageterie Boulevard totiž právě odstartovala rovnou 3 nové horké nápoje, které nejen zahřejí, ale také potěší na duši v blížících se zimních dnech. A na co se můžete těšit? Na nealkoholické Jablečné brandy, bezlaktózové Kokosové Latté a Zázvorový čaj s mátou a citrónem. Tyto novinky vám budou dělat společnost na všech pobočkách po celou zimní sezonu.

 

 

Pod provoněným Jablečným brandy se schovává 100% džus svařený s hřebíčkem, badyánem, skořicí a brandy. Jedinečnou chuť doplňuje čerstvý pomeranč na závěr. Tento drink je sice pojmenován po oblíbené vinné pálence, ve skutečnosti ale díky důkladnému svaření brandy v něm není ani kapka alkoholu. Dopřát si ho tak lze kdykoliv během dne a naprosto bez výčitek. Pokud se však chcete zahřát a současně doplnit pravidelnou dávku kofeinu, Bageterie Boulevard připravila na nadcházející sezonu Kokosové Latté – espresso s bohatě našlehanou pěnou z kokosového mléka, díky němuž je zcela bez laktózy. Užijí si ho tak i ti, kteří trpí laktózovou intolerancí nebo dávají přednost rostlinné variantě mléka.

 

 

A protože v zimě bývá často problémem dodržování pitného režimu a raději než po vodě sáhneme po horkém nápoji na zahřátí, doplňuje nabídku nápojů velmi oblíbený Zázvorový čaj s mátou a citronem. Ten totiž dokáže tělo díky obsaženému zázvoru jednak skvěle prohřát, současně ho ale také díky mátě a citronu osvěží a dodá mu potřebné tekutiny.  

 

 

Více se o Bageterii Boulevard a jejích novinkách se dozvíte na webu www.bb.cz.

 

 

O společnosti Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející český koncept restaurací rychlého občerstvení. Vlastní i franšízové pobočky má po celé České republice i v zahraničí. Křupavé bagety plněné originálními, a především kvalitními a čerstvými surovinami jsou vždy upečené a připravené na místě, na přání zákazníka. Absolutní prioritu dává Bageterie Boulevard právě čerstvosti a kvalitě výrobků, reaguje také na světové trendy zdravého stravování. Je to restaurace pro zaneprázdněného městského člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat kompromisy a chce jíst kvalitně.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22