logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 38654979 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Zamilujte se (znovu) do grilování s novinkou SAGE THE BBQ & PRESS GRILL

Zamilujte se (znovu) do grilování s novinkou SAGE THE BBQ & PRESS GRILLZamilujte se (znovu) do grilování s novinkou SAGE THE BBQ & PRESS GRILLZamilujte se (znovu) do grilování s novinkou SAGE THE BBQ & PRESS GRILLZamilujte se (znovu) do grilování s novinkou SAGE THE BBQ & PRESS GRILLZamilujte se (znovu) do grilování s novinkou SAGE THE BBQ & PRESS GRILLZamilujte se (znovu) do grilování s novinkou SAGE THE BBQ & PRESS GRILLZamilujte se (znovu) do grilování s novinkou SAGE THE BBQ & PRESS GRILL

 

 Grilování v posledních letech získalo na oblibě a jeho popularita neklesá ani v zimním období. Tento trend potvrzuje i prémiová značka Sage, která uvádí na český trh nový gril The BBQ & Press Grill SGR700BSS. Je kompaktní, hodí se pro přípravu nejrůznějších druhů pokrmů a má volitelné nastavení teploty pro každou desku zvlášť. Zkrátka, nejen grilování s ním je radost a hračka!

 

 

Nový typ kontaktního a univerzálního grilu ocení každý, kdo doma bojuje s prostorem, a přitom touží po kvalitním výrobku. Má unikátní konstrukci, která umožňuje použití nejen ve formě kontaktního grilu, ale i jako otevřeného BBQ grilu. Ten s plochou 1500 cm² poskytuje dostatečně velký prostor pro grilování na obou deskách současně. 

 Desky jsou vyjímatelné a vzájemně vyměnitelné – lze zvolit, v jaké pozici bude umístěna plochá nebo žebrovaná deska. Výška horní desky je nastavitelná na 6 poloh. Díky tomu je možné na grilu připravit širokou škálu pokrmů od panini, burgerů, přes zeleninu, ryby až po steaky. 

 Obsluha je velice snadná a každá deska má přitom vlastní ovládání, které umožňuje připravovat různé druhy jídel najednou. Gril má přednastavené 3 teplotní režimy: pro panini, burger a steak v rozmezí 100-230 °C. Nahřátí ploch signalizuje světelná indikace. Každá grilovací deska má nezávislé nastavení teploty. Lze tedy na jedné části grilu připravovat např. zeleninu, která potřebuje pro přípravu nižší teplotu, než je třeba pro přípravu masa. Desky mají nepřilnavý keramický povrch bez PFOA a PTFE, což minimalizuje potřebu používání tuků, a lze je bez problémů mýt v myčce. 

 Gril lze kombinovat s deskami na přípravu vaflí Sage The No-Mess SGR001. Díky nim si vychutnáte čerstvě připravené křupavé zlaté vafle. No Mess design zabraňuje rozlití těsta mimo vaflovací plochu a díky nepřilnavému keramickému povrchu je jejich čištění velmi snadné. Stejně jako grilovací desky je lze mýt v myčce na nádobí. Desky na vafle nejsou součástí balení.

 Výrobci nezapomněli ani na praktickou stránku – součástí grilu je zabudovaná miska na šťávu, která zachytává přebytečný tuk a usnadňuje tím zdravější přípravu jídla. Ve spodní části má integrovaný prostor pro uložení přívodního kabelu. Po použití je přístroj možné posunutím zámku zajistit, aby se neotevřel, a skladovat ho tak ve vertikální poloze (rozměry (šxhxv): 37 x 33 x 21,5 cm).

 

Zdroj:https://www.sagecz.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby