logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 42104364 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Sage představuje domácí pec na pizzu

Sage představuje domácí pec na pizzuSage představuje domácí pec na pizzuSage představuje domácí pec na pizzuSage představuje domácí pec na pizzuSage představuje domácí pec na pizzuSage představuje domácí pec na pizzu

 

Prémiová značka domácích spotřebičů Sage uvádí na trh unikátní novinku – domácí pec na pizzu The Smart Oven Pizzaiolo SPZ820. Stejně jako pravá pec na dřevo dokáže generovat autentické druhy tepla – vodivé, sálavé a konvekční a dokáže dosáhnout teploty až 400 °C. Během pouhých dvou minut si tak v pohodlí domova připravíte pravou pizzu jako z pizzerie.

 

 

 

Autentičnost domácí pece na pizzu The Smart Oven Pizzaiolo zajišťují 3 typy tepla, které vytváří klasická cihelná pec – aktivní spodní ohřev, intenzivní přímý ohřev a 400 °C horký sálavý vzduch v celém prostoru pece. Nezávisle ovládané pohyblivé dno trouby bylo navržena tak, aby pizza seděla přímo nad topnými tělesy. Topná tělesa s Element IQ se starají o to, že pizzu při pečení nemusíte otáčet a že bude dosaženo optimálního propečení. Přírodní kámen cordierit se rychle a rovnoměrně zahřívá a drží správnou teplotu pro pečení korpusu na požadovanou úpravu. Sálavé teplo díky regulaci teploty PID a tepelným senzorům zase chrání křehké ingredience a intenzivní teplo odráží směrem k okrajům pizzy, aby bylo dosaženo dokřupava propečených okrajů nebo zvolených ingrediencí včetně dokonalého roztavení sýrů.
 


Pec nabízí celkem 7 programů včetně 5 automatických přednastavených pro pravou italskou pizzu („Wood Fired“), pizzu s vyšším těstem typu New York („New York“), vysokou pizzu pečenou v pánvi („Pan“), tenkou a křupavou pizzu („Thin & Crispy“) nebo mraženou pizzu („Frozen pizza“). Možné je také individuální manuální ovládání teploty ve spodní a horní části trouby.
 
 

Kombinace tepelně odolného čelního skla s dvojitým sklem a účinné vrstvené izolace zajišťuje, že extrémní teploty zůstanou uvnitř a zároveň udržují co nejchladnější vnější plochy. S rozměry 46 x 47 x 27 cm nezabere ani příliš místa a vykouzlí vám pizzu o průměru 30 cm, jakou milujete.
 


Do výbavy patří pánev na pizzu s odnímatelnou rukojetí, lopatka na pizzu a také přídavný informační panel manuálního režimu s magnetem.
 
 


Doporučená cena domácí pece na pizzu Sage SPZ820 je 23.990, – Kč.
 


Výrobce na pec poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.
  

O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti FAST ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz
 

 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby