Chcete vařit rychle, zdravě a bez zbytečného nádobí?

Chcete vařit rychle, zdravě a bez zbytečného nádobí?

 

Pořiďte si novinku od Conceptu - elektrickou keramickou pánev VITACERA

Česká značka Concept uvedla na trh další novinku - elektrickou pánev VITACERA. Její největší předností je unikátní nepřilnavá keramická vrstva. Díky ní se připravované pokrmy nepřipalují ani při vysokých teplotách, jídlo se na povrch pánve nelepí a zachovává si více vitaminů i minerálů. Keramická pánev umožňuje také přípravu velmi zdravých pokrmů téměř bez tuku a oleje. Její keramický povrch má i znamenitou tepelnou vodivost, což zkracuje čas vaření a snižuje spotřebu energie.

„Uživatelsky velmi příjemné je i čištění naší nové pánve. Její povrch je tak hladký, že ji po použití opravdu stačí jen otřít ubrouskem nebo navlhčenou houbičkou. Umyto a uklizeno tak máte raz dva. Keramický povrch je na rozdíl od teflonového také velmi odolný vůči poškrábání. Pánev tak hodně dlouho bude vypadat jako nová," vysvětlil Jindřich Valenta, majitel značky Concept, která vyrábí české elektrospotřebiče.

con11

Elektrická pánev VITACERA má moderní design a Concept ji nabízí hned ve třech barevných i tvarových variantách. Dvě menší o objemu 5 litrů - čtvercovou červenou PK 9010 a kulatou žlutou PK 9020 - a jednu větší o objemu 10 litrů - obdélníkovou modrou PK 9030. Všechny typy mají skleněnou poklici, pětistupňové variabilní nastavení teploty, kontrolku termostatu, protiskluzové nožičky a úchyty pro snadné přenášení. Lze v nich vařit, dusit, smažit, zapékat, ale díky speciálnímu příslušenství také vařit v páře.

con22

 

con33

„Naše novinka je určena širokému spektru zákazníků od studentů až po vícečlenné rodiny. Menší pánve určitě ocení studenti na kolejích, jednočlenné domácnosti nebo páry bez dětí. Velkou naopak využijí rodiny s více dětmi. Připravovat v ní totiž lze i dvě celá kuřata najednou. Ideální jsou tyto pánve také na chaty a chalupy. Tam, kde není sporák či jiná možnost vaření, stačí přivézt jen tuto pánev a nikdo nebude hlady," uzavřel Jindřich Valenta, majitel značky Concept, která vyrábí české elektrospotřebiče.

con44 

con55

 

con66


 

Více o produktech na www.my-concept.cz
_________________________________________________________________________________


O značce Concept

Společnost ELKO Valenta a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami české značky Concept jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost ELKO Valenta vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.


 

© 2023 UNIFORM Praha s.r.o. - katalog firem - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz | PHP: VV STUDIO
| Vydavatelství inzertních periodik | Zásady zpracování osobních údajů