Bagety vytlačily klasické české chlebíčky, které pomalu končí

Bagety vytlačily klasické české chlebíčky, které pomalu končíBagety vytlačily klasické české chlebíčky, které pomalu končí

 

Málokdo by si ještě nedávno dokázal představit pracovní porady bez tradičních českých chlebíčků či koblih, jejich éra už ale pomalu končí. Vytlačuje je jiný typ občerstvení, který jde s dobou a reflektuje požadavky klientů na čerstvé a kvalitní suroviny. Dobrým příkladem tohoto přístupu je i Bageterie Boulevard, která před rokem rozjela službu BB Box. Ta nabízí dovážku boxu bagetek až na firemní stůl nebo na pořádanou party či piknik.

Služba dovážky BB Boxu kurýrem nyní funguje v Praze, Brně a Plzni, na všech ostatních pobočkách Bageterie Boulevard si zatím mohou zákazníci objednávku vyzvednout osobně. Postupně bude rozvoz zaveden pro všechny pobočky Bageterie Boulevard. Takto připravené občerstvení je vhodné zejména při konferencích, team-buildingových akcích nebo poradách, kde je potřeba dodat rychle chutné občerstvení. Rozhodně se tedy neztratí ani na party nebo pikniku. V případě firem je zavedený věrnostní program, kdy jsou zákazníkovi s každým objednaným boxem připisovány kredity na portálu Slevomat – ty je pak možné využít na nákup jakéhokoli nabízeného produktu, např. wellness pobytu.

„Koncept BB Boxů má velký potenciál, za prvních 6 měsíců letošního roku vzrostl počet objednávek dvojnásobně. Klienti si mohou vybírat mezi klasickými bagetovými boxy, v nabídce však máme také sweet box složený ze tří druhů muffinů. Dodáváme i ledový čaj nebo pomerančový fresh,“ uvedl Jan Petr z Bageterie Boulevrad. V případě doručení kurýrem postačí objednat si jídlo minimálně dvě hodiny předem nikoli až 24 hodin předem, jak bývá u těchto služeb obvyklé. Hodina je nutná na přípravu v restauraci a hodina je vyhrazená na samotné doručení.

Bageterie Boulevard současně myslí také na životní prostředí, krabičky BB Boxů jsou vyrobeny z recyklovaného papíru a celá nabídka má jednotný vizuální styl řetězce. Cena za jeden box s 16 kusy bagetek je 349 Kč, při vyšším odběru se cena pro odběratele na celý následující měsíc snižuje na 319 Kč. Firmy mohou platit také formou faktury.

Více informací o nové službě naleznete na www.bbbox.cz.


O společnosti
Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející český koncept restaurací rychlého občerstvení. Vlastní i franšízové pobočky má po celé České republice i v zahraničí. Křupavé bagety plněné originálními a především kvalitními a čerstvými surovinami jsou vždy upečené a připravené na místě, na přání zákazníka. Absolutní prioritu dává Bageterie Boulevard právě čerstvosti a kvalitě výrobků, reaguje také na světové trendy zdravého stravování. Je to restaurace pro zaneprázdněného městského člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat kompromisy a chce jíst kvalitně.


 

© 2023 UNIFORM Praha s.r.o. - katalog firem - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz | PHP: VV STUDIO
| Vydavatelství inzertních periodik | Zásady zpracování osobních údajů